Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego

Miłego dnia::Nie warto panikować, ale warto wiedzieć, w jaki sposób każdy z nas może ochronić się przed chorobą COVID-19.

Aktualności

26 marca 2020 20:18 | Aktualności

Próbny egzamin klas 8

Informujemy, że szkoła zdecydowała się przystąpić do egzaminu próbnego organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w dniach 30.03 - 01.04 2020 r.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;

31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;

1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Oznacza to, że w tych dniach nie będziecie mieć wysyłanych żadnych innych lekcji ani zadań.

W każdym z tych dni przed godziną 9:00 rano musicie zapewnić sobie miejsce gdzie będziecie mogli popracować spokojnie nad zadaniami egzaminacyjnymi w czasie jaki jest przewidziany i wymagany do ich wykonania. Czyli język polski - 120 minut, matematyka - 100 minut i języka angielski - 90 minut.

Zostało ustalone z nauczycielami języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, że wybieramy dla was najbardziej przystępną i chyba najmniej kłopotliwą formę wykonania tego egzaminu z domu. Uwzględniliśmy to, że bardzo niewielka ilość osób ma sprawne drukarki.

O wyznaczonej godzinie każdy z was wchodzi na stronę CKE i pobiera arkusz egzaminacyjny na swój komputer/laptop/tablet.

Rozwiązujecie go przed ekranem urządzenia notując sobie rozwiązania zadań np. w notatniku, zeszycie itp. Oczywiście jeśli ktoś ma taką możliwość to może sobie arkusz wydrukować i pracować na wersji papierowej.

Następnie pięć minut przed końcem na czystej PODPISANEJ waszym imieniem i nazwiskiem, kartce papieru w CZYTELNY I STARANNY sposób wypisujecie prawidłowe wg was odpowiedzi do zadań. Osoby posiadające drukarki mogą skorzystać z wydrukowanej karty odpowiedzi.

W przypadku obszerniejszych zadań otwartych ( zadania otwarte z matematyki, wypracowanie z j. polskiego czy też e-mail/wpis na blogu z j. angielskiego) zapisujecie je na oddzielnej, również PODPISANEJ czystej kartce papieru. Prosimy aby było to napisane starannie i czytelnie.

Zdjęcia/skany kartek z odpowiedziami (lub wypełnionych kart odpowiedzi) wysyłacie NATYCHMIAST po zakończonym czasie na na e-mail nauczyciela danego przedmiotu.

Prosimy aby zdjęcie wykonać w dobrym oświetleniu i dobrze złapać ostrość.

 

 

Przeczytano: 198 razy. Wydrukuj|Do góry