Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego

Miłego dnia::Nie warto panikować, ale warto wiedzieć, w jaki sposób każdy z nas może ochronić się przed chorobą COVID-19.

Aktualności

26 marca 2020 09:24 | Aktualności

Zdalne nauczanie

Szanowni Rodzice,

Sytuacja, z którą przyszło nam się zmierzyć nie należy do łatwych, dlatego ważna jest współpraca nauczyciel-uczeń-rodzic, aby zdalne nauczanie, które obecnie jest koniecznością miało szanse powodzenia.

 Proszę Państwa o wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwość. Tylko wzajemne działanie i współpraca mogą przynieść oczekiwane efekty.

Od wczoraj 25.03.2020r. wznowiliśmy  realizację podstawy programowej.

 Kształcenie na odległość wymaga od nas wszystkich wykorzystywania nowych narzędzi, stosowania nowych form i metod, dlatego plan działania , który stworzyliśmy może okazać się niedoskonały, jednakże uwzględnia on wszystkie prawne aspekty zdalnego nauczania i na bieżąco jest monitorowany. Ustaliliśmy kluczowe kwestie dotyczące organizacji pracy szkoły, pamiętając,  jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci, gwarancja ochrony danych i wizerunku użytkowników, więc korzystamy tylko z bezpiecznych zasobów internetowych.

Drodzy Uczniowie,

Nasz szkoła zmieniła swe oblicze dostosowując się do nowej sytuacji. Dyrekcja organizuje proces nauczania a nauczyciele przygotowują dla Was zadania, materiały i różne formy aktywności. Rodzice motywują Was i wspierają.  Pamiętajcie, nie jesteście sami. Macie stały kontakt z kolegami, nauczycielami, pedagogiem. Możecie zgłaszać swe problemy i uzyskać pomoc. Nie bójcie się trudności i wyzwań- wspólnie je pokonamy. Nauczyciele

 i Wychowawcy  we wszystkim Wam pomogą. Pracujcie systematycznie, spokojnie, swoim rytmem i bądźcie tak odpowiedzialni i sumienni, jak do tej pory.

Dziękuję Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom za dotychczasowe zaangażowanie, cenne uwagi  i propozycje.

 

Dyrektor szkoły

Przeczytano: 403 razy. Wydrukuj|Do góry