Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego

Miłego dnia::Nie warto panikować, ale warto wiedzieć, w jaki sposób każdy z nas może ochronić się przed chorobą COVID-19.

Aktualności

18 marca 2020 17:05 | Aktualności

Do całej społeczności szkoły

Szanowni Państwo,

Rodzice,

Uczniowie,

Nauczyciele,

Pracownicy,

Obecna trudna sytuacja zmusza nas do podejmowania wielu działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia, dlatego bezwzględnie należy dostosować się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji i wszelkich bieżących rozporządzeń i ustaleń rządowych.

Do tej pory  mając  na uwadze dobro uczniów i obowiązki wynikające z realizacji podstawy programowej nauczyciele naszej szkoły komunikowali się z uczniami i rodzicami w ustalony indywidualnie sposób.

Obecnie pracujemy nad jednolitym systemem zdalnego nauczania, który będzie obowiązywał w naszej szkole od poniedziałku 23 marca 2020r. aż do odwołania. 

Drodzy Rodzice,

apeluję, abyście Państwo nie pozwalali dzieciom na opuszczanie domów, zakazali odwiedzin, zaniechali wszelkich wizyt i wyjść ograniczając je do koniecznych. Apeluję również o spokój i rozwagę, unikajmy chaosu i sprzecznych informacji.

Ten trudny czas musimy wszyscy przeczekać i  przetrwać.

Staramy się wypracować taki system zdalnej pracy, aby dzieci nie spędzały przed ekranem zbyt wiele czasu, by były jasno ustalone zasady odrabiania zadań, by ustalić czas pracy dla uczniów młodszych i starszych. Liczymy na państwa wyrozumiałość i wsparcie.   

Kochane Dzieci,

stosujcie się do rad i zasad, które przekazują Wam Rodzice, realizujcie w miarę możliwości polecenia, które przesyłają Wam  nauczyciele. Pracujemy nad tym, abyście każdego dnia nie byli za bardzo przeciążeni zadaniami. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań abyście zdalnie mogli się uczyć.

Te niespodziewane ferie niech będą czasem spędzonym wspólnie z rodziną,

ale i czasem realizacji obowiązku szkolnego.

Wracajcie Wszyscy  zdrowi do szkoły, bo cisza na korytarzach jest przygnębiająca.

Szkoła ,,żyje'' tylko wtedy, gdy jesteśmy tu razem. 

Proszę na bieżąco śledzić stronę szkoły i facebook.

 

Dyrektor szkoły

Bożena Szykuła

Przeczytano: 291 razy. Wydrukuj|Do góry